Wordpress File Upload - en to nl_NL translation catalogue (171 entries)

en: Upload files
nl_NL: Bestanden Uploaden

en: Select File/Select Files
nl_NL: Selecteer Bestand/Selecteer Bestanden

en: Upload File/Upload Files
nl_NL: Upload Bestand/Upload Bestanden

en: Select File
nl_NL: Selecteer Bestand

en: Upload File
nl_NL: Upload Bestand

en: File Upload Notification
nl_NL: Bestand Upload Melding

en: Dear Recipient,%n%%n%   This is an automatic delivery message to notify you that a new file has been uploaded.%n%%n%Best Regards
nl_NL: Beste Ontvanger, %n%%n%  Dit is een automatisch bericht om jou te melden dat een nieuw bestand werd geüpload.%n%%n%Vriendelijke groeten

en: File %filename% uploaded successfully
nl_NL: Bestand %filename% met succes geüpload

en: File %filename% uploaded successfully but with warnings
nl_NL: Bestand %filename% geüpload maar met waarschuwingen!

en: File %filename% not uploaded
nl_NL: Het bestand %filename% werd niet geüpload

en: File %filename% is being uploaded
nl_NL: Het bestand %filename% wordt geüpload

en: Your message
nl_NL: Jouw bericht

en: Please fill in the above words:
nl_NL: Vul bovenstaande woorden in a.u.b.:

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: File
nl_NL: Bestand

en: Date
nl_NL: Datum

en: Size
nl_NL: Grootte

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Page
nl_NL: Pagina

en: User Fields
nl_NL: Gebruikersvelden

en: Download this file
nl_NL: Download dit bestand

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete this file
nl_NL: Verwijder dit bestand

en: Sort list based on this column
nl_NL: Sorteer lijst gebaseerd op deze kolom

en: guest
nl_NL: gast

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: Error. Could not resolve ftp target filedir. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
nl_NL: Fout. Kon het ftp doel filedir niet vinden. Controleer het domein in 'ftpinfo' attribuut.

en: Error. Invalid ftp information. Check 'ftpinfo' attribute.
nl_NL: Fout. Foutieve ftp informatie. Controleer 'ftpinfo' attribuut.

en: Error. Could not extract ftp information from 'ftpinfo' attribute. Check its syntax.
nl_NL: Fout. Kon geen ftp informatie halen uit 'ftpinfo' attribuut. Controleer de syntax.

en: Error. Could not resolve ftp target filename. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
nl_NL: Fout. Kon het ftp bestandsnaamdoel niet vinden. Controleer het domein in 'ftpinfo' attribuut.

en: Error. The upload size limit of PHP directive upload_max_filesize is preventing the upload of big files.
    PHP directive upload_max_filesize limit is:
nl_NL: Fout. De uploadlimiet (grootte) van PHP directive upload_max_filesize weerhoudt je om grote bestanden te uploaden.
    De PHP directive upload_max_filesize limiet is:

en: The upload time limit of PHP directive max_input_time is preventing the upload of big files.
    PHP directive max_input_time limit is:
nl_NL: De uploadlimiet tijd van PHP directive max_input_time weerhoudt het uploaden van grote bestanden.
    PHP directive max_input_time limiet is:

en: Error. Permission denied to write to target folder.
    Check and correct read/write permissions of target folder.
nl_NL: Fout. Geen toestemming tot schrijven naar doelmap.
    Controleer en corrigeer de lees/schrijf rechten van de doelmap.

en: Error. This file was rejected because its extension is not correct. Its proper filename is:
nl_NL: Fout. Dit bestand werd geweigerd omdat de extensie niet correct is. De correcte bestandnaam is:

en: Upload failed! Missing a temporary folder.
nl_NL: Upload mislukt! Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: Upload failed! Permission denied to write to target folder.
nl_NL: Upload mislukt! Toestemming ontbreekt om te schrijven naar doelmap.

en: File not allowed.
nl_NL: Bestand niet toegelaten.

en: File is suspicious and was rejected.
nl_NL: Bestand is dubieus en werd niet toegelaten.

en: The uploaded file exceeds the file size limit.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt de toegestane grootte.

en: The uploaded file exceeds 2GB and is not supported by this server.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt 2GB en wordt niet ondersteund door deze server.

en: Upload failed! The uploaded file exceeds the file size limit of the server. Please contact the administrator.
nl_NL: Upload mislukt! Het geüploade bestand overschrijdt de bestandsgrootte van de server. Neem contact op met de beheerder.

en: Upload failed! The duration of the upload exceeded the time limit of the server. Please contact the administrator.
nl_NL: Upload mislukt! De duur van de upload overschreed de termijn van de server. Neem contact op met de beheerder.

en: Upload failed! The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nl_NL: Upload mislukt! Het geüploade bestand is groter dan de MAX_FILE_SIZE aangegeven voor dit HTML formulier.

en: Upload failed! The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Upload mislukt! Het geüploade bestand is slechts deels geüpload.

en: Upload failed! No file was uploaded.
nl_NL: Upload mislukt! Er werd geen bestand geüpload.

en: Upload failed! Failed to write file to disk.
nl_NL: Upload mislukt! Het is niet gelukt het bestand naar de schijf te schrijven.

en: Upload failed! Error occured while moving temporary file. Please contact administrator.
nl_NL: Upload mislukt! Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsen van het tijdelijke bestand. Contacteer de beheerder.

en: Upload cancelled!
nl_NL: Upload geannuleerd!

en: Upload failed! A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
nl_NL: Upload mislukt! Een PHP extensie stopte de upload. PHP verschaft geen mogelijkheid om te achterhalen welke extensie de oorzaak is; onderzoek van de lijst met actieve extensies met phpinfo() kan nuttig zijn.

en: Upload failed! Error occured while attemting to upload the file.
nl_NL: Upload mislukt! Een fout is opgetreden tijdens het uploaden.

en: Upload failed!
nl_NL: Upload mislukt!

en: No file!
nl_NL: Geen bestand!

en: Upload failed! The upload has been canceled by the user or the browser dropped the connection.
nl_NL: Upload mislukt! De upload werd geannuleerd door de gebruiker of de verbinding met de server werd verbroken.

en: Upload failed! Unknown error.
nl_NL: Upload mislukt! Onbekende fout.

en: Please contact the administrator.
nl_NL: Contacteer de beheerder.

en: No result from remote server!
nl_NL: Geen resultaten van de server!

en:  but with warnings
nl_NL:  maar met waarschuwingen

en: Warning: JSON parse error.
nl_NL: Opgelet: JSON parseerfout.

en: Upload parameters of this file, passed as JSON string to the handler, could not be parsed.
nl_NL: De uploadparameters van dit bestand, doorgegeven als JSON string to the handler, kon niet worden ontleed.

en: UploadStates, passed as JSON string to the handler, could not be parsed.
nl_NL: UploadStates, doorgegeven als JSON string to the handler, kon niet worden ontleed.

en: Redirection to classic form functionality occurred due to unknown error.
nl_NL: Doorsturen naar classic form functionaliteit trad op door onbekende fout.

en: Redirection to classic form functionality occurred because AJAX is not supported.
nl_NL: Doorsturen naar classic form functionaliteit trad op omdat AJAX niet wordt ondersteund.

en: Redirection to classic form functionality occurred because HTML5 is not supported.
nl_NL: Doorsturen naar classic form functionaliteit trad op omdat HTML5 niet wordt ondersteund.

en: Redirection to classic form functionality occurred due to JSON parse error.
nl_NL: Doorsturen naar classic form functionaliteit trad op wegens JSON parseerfout.

en: Please enable popup windows from the browser's settings!
nl_NL: Activeer popup vensters in de browserinstellingen!

en: cannot be empty!
nl_NL: kan niet leeg zijn!

en: number not valid!
nl_NL: nummer niet geldig!

en: email not valid!
nl_NL: e-mail niet geldig!

en: emails do not match!
nl_NL: e-mails komen niet overeen!

en: no base email field in group!
nl_NL: geen hoofd e-mailveld in de groep!

en: passwords do not match!
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: no base password field in group!
nl_NL: geen hoofd wachtwoordveld in de groep!

en: checkbox unchecked!
nl_NL: checkbox niet aangevinkt!

en: no option selected!
nl_NL: geen optie geselecteerd!

en: no item selected!
nl_NL: geen item geselecteerd!

en: There are more than one instances of the plugin in this page with the same id. Please change it.
nl_NL: Er is meer dan één verzoek van deze plugin op deze pagina met dezelfde id. Pas dit aan.

en: Cannot edit the shortcode because the page has been modified. Please reload the page.
nl_NL: Kan de shortcode niet aanpassen omdat de pagina werd aangepast. Herlaadt de pagina.

en: ERROR: Captcha not supported! You have an old PHP version. Upgrade your PHP or use RecaptchaV2 (no account).
nl_NL: FOUT: Captcha niet ondersteund! Je gebruikt een oude PHP versie. Upgrade jouw PHP of gebruik RecaptchaV2 (geen account).

en: ERROR: Only one instance of RecaptchaV1 can exist on the same page. Please notify administrator.
nl_NL: FOUT: slechts één versie van RecaptchaV1 kan bestaan op dezelfde pagina. Informeer de beheerder.

en: ERROR: Only one instance of RecaptchaV1 can exist on the same page. Please use RecaptchaV1 (no account).
nl_NL: FOUT: slechts één versie van RecaptchaV1 kan bestaan op dezelfde pagina. Gebruik RecaptchaV1 (geen account).

en: ERROR: No site key. Please contact administrator!
nl_NL: FOUT: Geen websitesleutel. Contacteer de beheerder!

en: ERROR: No site key defined! Please go to the plugin settings in Dashboard to define Google Recaptcha keys.
nl_NL: FOUT: Geen websitesleutel gedefinieerd! Ga naar de plugin instellingen in het Dashboard om de Google Recaptcha sleutels te bepalen.

en: Bad captcha image!
nl_NL: Foute captcha afbeelding!

en: No input!
nl_NL: Geen invoer!

en: Captcha not completed!
nl_NL: Captcha niet voltooid!

en: Wrong captcha!
nl_NL: Foute captcha!

en: Error refreshing captcha!
nl_NL: Fout bij het verversen van de captcha!

en: Unknown captcha error!
nl_NL: Onbekende captchafout!

en: Captcha not supported by your browser!
nl_NL: Captcha niet ondersteund door jouw browser!

en: the secret parameter is missing
nl_NL: de geheime parameter ontbreekt

en: the secret parameter is invalid or malformed
nl_NL: de geheime parameter is ongeldig of foutief gevormd

en: the response parameter is missing
nl_NL: de antwoord parameter ontbreekt

en: the response parameter is invalid or malformed
nl_NL: de antwoord parameter is ongeldig of foutief gevormd

en: Please do not use drag drop due to an internal problem.
nl_NL: Gebruik geen drag drop wegens een intern probleem.

en: Error during chunked upload. Unique ID empty in chunk %d
nl_NL: Fout tijdens blok-upload. Unieke ID is leeg in blok %d

en: Chunked upload is not allowed!
nl_NL: Blok upload is niet toegestaan!

en: Chunked upload aborted due to error in previous chunk!
nl_NL: Blok upload werd afgebroken wegens een fout in vorige blok!

en: Chunked upload failed, final file could not be created!
nl_NL: Blok upload mislukt, laatste bestand kon niet worden aangemaakt!

en: Could not write file chuck to destination on chunk %d
nl_NL: Kon bestandsblok niet wegschrijven naar bestemming op blok %d

en: Could not enlarge destination file on chunk %d
nl_NL: Kon het bestemmingsbestand niet vergroten op blok %d

en: Could not open file handles on chunk %d
nl_NL: Kon het bestand op blok %d niet openen

en: You are not allowed to delete this file!
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit bestand te verwijderen!

en: Upload skipped! File already exists.
nl_NL: Upload overgeslagen! Bestand bestaat al.

en: The extension of the file does not match its contents.
nl_NL: De extensie van het bestand komt niet overeen met zijn inhoud.

en: Upload succeeded but the file is suspicious because its contents do not match its extension. Its proper filename is:
nl_NL: Upload is gelukt maar het bestand is dubieus omdat zijn inhoud niet overeen komt met de extensie. De correcte bestandsnaam is

en: No files have been selected!
nl_NL: Er werden geen bestanden geselecteerd!

en: WPFilebase Plugin not updated because there were no files uploaded.
nl_NL: WPFilebase Plugin werd niet geüpdatet omdat er geen bestanden werden geüpload.

en: Notification email was not sent because there were no files uploaded.
nl_NL: Er werd geen meldingsmail verstuurd omdat er geen bestanden werden geüpload.

en: Notification email was not sent because no recipients were defined. Please check notifyrecipients attribute in the shortcode.
nl_NL: Er werd geen meldingsmail verstuurd omdat er geen ontvangers werden toegekend. Controleer de notifyrecipients attribuut in de shortcode.

en: Notification email was not sent due to an error. Please check notifyrecipients, notifysubject and notifymessage attributes for errors.
nl_NL: Meldingsmail werd niet verstuurd wegens een fout. Controleer notifyrecipients, notifysubject en notifymessage attributen op fouten.

en: Redirection not executed because redirection link is empty. Please check redirectlink attribute.
nl_NL: Omleiding niet uitgevoerd omdat de omleidingslink ontbreekt. Controleer het omleidingslink attribuut.

en: Redirection not executed because not all files were successfully uploaded.
nl_NL: Omleiding werd niet uitgevoerd omdat niet alle bestanden correct werden geüpload.

en: Failed to add the shortcode to the page/post. Please try again. If the message persists, contact administrator.
nl_NL: De shortcode toevoegen aan de pagina/post is mislukt. Probeer opnieuw. Contacteer de beheerder wanneer dit bericht blijft verschijnen.

en: Failed to edit the shortcode because the contents of the page changed. Try again to edit the shortcode.
nl_NL: De shortcode aanpassen is mislukt omdat de inhoud van de pagina is veranderd. Probeer de shortcode opnieuw aan te passen.

en: Failed to delete the shortcode because the contents of the page changed. Try again to delete it.
nl_NL: De shortcode aanpassen is mislukt omdat de inhoud van de pagina is veranderd. Probeer opnieuw te verwijderen.

en: The page containing the shortcode has been modified and it is no longer valid. Please go back to reload the shortcode.
nl_NL: De pagina die de shortcode bevat werd aangepast en is daardoor niet langer geldig. Ga terug om de shortcode te herladen.

en: Failed to update the shortcode because the contents of the page changed. Go back to reload the shortcode.
nl_NL: Het updaten van de shortcode is mislukt omdat de inhoud van de pagina werd gewijzigd. Ga terug om de shortcode te herladen.

en: Failed to update the shortcode. Please try again. If the problem persists, go back and reload the shortcode.
nl_NL: Updaten van de shortcode is mislukt. Probeer opnieuw. Als het probleem zich blijft voordoen, ga dan terug en herlaadt de shortcode.

en: This is a test message
nl_NL: Dit is een testbericht

en: This is a test administrator message
nl_NL: Dit is een test beheerdersbericht

en: File testfile 1 under test
nl_NL: Bestand testfile 1 onder test

en: File testfile 1 message
nl_NL: Bestand testfile 1 bericht

en: File testfile 1 administrator message
nl_NL: Bestand testfile 1 beheerdersbericht

en: File testfile 2 under test
nl_NL: Bestand tesfile 2 onder test

en: File testfile 2 message
nl_NL: Bestand testfile 2 bericht

en: File testfile 2 administrator message
nl_NL: Bestand testfile 2 beheerdersbericht

en: Insert variable %userid% inside text. It will be replaced by the id of the current user.
nl_NL: Plaats de variabele %userid% in de tekst. Het zal worden vervangen door de id van de huidige gebruiker.

en: Insert variable %username% inside text. It will be replaced by the username of the current user.
nl_NL: Plaats de variabele %username% in de tekst. Het zal worden vervangen door de gebruikersnaam van de huidige gebruiker.

en: Insert variable %useremail% inside text. It will be replaced by the email of the current user.
nl_NL: Plaats de variabele %usermail% in de tekst. Het zal worden vervangen door het e-mailadres van de huidige gebruiker.

en: Insert variable %filename% inside text. It will be replaced by the filename of the uploaded file.
nl_NL: Plaats de variabele %filename% in de tekst. Het zal worden vervangen door de bestandsnaam van het geüploade bestand.

en: Insert variable %filepath% inside text. It will be replaced by the full filepath of the uploaded file.
nl_NL: Plaats de variabele %filepath% in de tekst. Het zal worden vervangen door het volledige bestandspad van het geüploade bestand.

en: Insert variable %blogid% inside text. It will be replaced by the blog id of the website.
nl_NL: Plaats de variabele %blogid% in de tekst. Het zal worden vervangen door de blog id van de website.

en: Insert variable %pageid% inside text. It will be replaced by the id of the current page.
nl_NL: Plaats de variabele %pageid% in de tekst. Het zal worden vervangen door de id van de huidige pagina.

en: Insert variable %pagetitle% inside text. It will be replaced by the title of the current page.
nl_NL: Plaats de variabele %pagetitle% in de tekst. Het zal worden vervangen door de titel van de huidige pagina.

en: Insert variable %userdataXXX% inside text. Select the user field from the drop-down list. It will be replaced by the value that the user entered in this field.
nl_NL: Plaats de variabele %userdataXXX% in de tekst. Selecteer het gebruikersveld via het uitklaplijst. Het zal worden vervangen door de data die de gebruiker in dit veld heeft ingevuld.

en: Insert variable %n% inside text to denote a line change.
nl_NL: Plaats de variabele %n% in de tekst om verder te gaan naar de volgende regel.

en: Test Mode
nl_NL: Test Modus

en: select dir...
nl_NL: selecteer dir...

en: Upload path: %filepath%
nl_NL: Uploadpad: %filepath%

en: Failed upload path: %filepath%
nl_NL: Foutief uploadpad: %filepath%

en:  (required)
nl_NL: (verplicht)

en: Files are being uploaded. Are you sure you want to exit the page?
nl_NL: Bestanden worden geüpload. Ben je zeker dat je de pagina wilt verlaten?

en: checking captcha...
nl_NL: captcha controleren...

en: refreshing...
nl_NL: verversen...

en: correct captcha
nl_NL: correcte captcha

en: click to continue the upload
nl_NL: Klik om door te gaan met uploaden

en: Are you sure you want to delete this file?
nl_NL: Ben je zeker dat je dit bestand wilt verwijderen?

en: of
nl_NL: van

en: cancel upload of this file
nl_NL: uploaden van dit bestand annuleren

en: Upload in progress
nl_NL: Upload is bezig

en: Upload in progress with warnings!
nl_NL: Upload is bezig met waarschuwingen!

en: Upload in progress but some files already failed!
nl_NL: Upload is bezig maar sommige bestanden zijn reeds mislukt!

en: Upload in progress but no files uploaded so far!
nl_NL: Upload is bezig maar er werden tot nu toe nog geen bestanden geüpload!

en: All files uploaded successfully
nl_NL: Alle bestanden met succes geüpload

en: All files uploaded successfully but there are warnings!
nl_NL: Alle bestanden zijn succesvol geüpload maar er zijn waarschuwingen!

en: File uploaded successfully but there are warnings!
nl_NL: Bestand werd succesvol geüpload maar er zijn waarschuwingen!

en: Some files failed to upload!
nl_NL: Sommige bestanden werden niet geüpload!

en: All files failed to upload
nl_NL: Upload mislukt voor alle bestanden

en: File failed to upload
nl_NL: Upload mislukt voor bestand

en: There are no files to upload!
nl_NL: Er zijn geen bestanden om te uploaden!

en: Test upload message
nl_NL: Test upload berciht

en: JSON parse warning!
nl_NL: JSON parseer waarschuwing!

en: please wait while redirecting...
nl_NL: wacht a.u.b. terwijl je wordt doorverwezen...

en: Open visual shortcode editor in new window
nl_NL: Open de visuele shortcode editor in een nieuw venster

en: loading visual editor
nl_NL: laden visuele editor

en: Clear file list?
nl_NL: Bestandenlijst wissen?

en: DROP HERE
nl_NL: PLAATS HIER

en: Wordpress File Upload Form
nl_NL: Wordpress File Upload Formulier

en: Wordpress File Upload plugin uploader for sidebars
nl_NL: Wordpress File Upload plugin uploader voor zijbalken

en: Upload Files
nl_NL: Upload Bestanden
